Novinky

Prinášame rakúsku kvalitu do Dúbravky

Prinášame rakúsku kvalitu do Dúbravky

V projekte MAMAPAPA v bratislavskej Dúbravke implementujeme pokrokové technológie. Vo výstavbe sme sa rozhodli pre použitie filigránových stien a dosiek rakúskej spoločnosti Oberndorfer pre ich mnohé pozitívne vlastnosti. Moderné postupy použité pri plnoautomatizovanej výrobe s nasadením priemyselných robotov a laserov zaručujú presnosť, dokonalú rovnosť povrchov a vysokú kvalitu pri každom dielci.

Ide o technológiu, ktorá v sebe spája výhody prefabrikovaných monolitických konštrukcií s vysokou odolnosťou a časovou flexibilitou. Zároveň sa však nevyrábajú len v jednom module, je možné objednať si ich na mieru. Vždy tak na sto percent vyhovujú špecifikám developerského projektu. Odhliadnuc od ich kvalitatívnych vlastností, ktoré sú pri výbere dodávateľa samozrejmosťou, filigránové steny umožňujú svižné tempo rozvoja projektu. Pri ich osádzaní nie je potrebné riešiť debnenie a armovanie a ich radovým ukladaním sa dá vytvoriť celá stena na počkanie. Táto technológia nám umožňuje odstrániť riziká nepredvídateľných okolností. Sú prípady, keď kvôli svojmu povrchu nevyžadujú ani omietku.

Spoločnosť Oberndorfer má viac ako 100-ročnú históriu, vďaka ktorej majú bohaté skúsenosti a know-how a sú známi neustálymi inováciami. Sú poprednou stavebnou firmou v Rakúsku, ktorá má klientov v mnohých krajinách.

Kvalitný dodávateľ je zárukou spokojnosti developera aj koncového klienta. Pri projekte MAMAPAPA sme prijali návrh na implementáciu tohto riešenia od spoločnosti Konti a.s., ktorá stojí aj za redizajnom interiérov bratislavského nákupného centra Aupark alebo rekonštrukciou obchodného domu IKEA. Zástupca dodávateľa Richard Čechovič zdôvodnil, prečo sa rozhodli použiť filigránové steny od rakúskeho výrobcu Oberndorfer tým, že ide o jedného z mála dodávateľov na trhu, ktorý vie zaručiť kvalitu aj termín dodania. Spoluprácu hodnotí nasledovne: „Spolupráca s ITB Development prebieha skvele. Pevne veríme, že tak bude aj pokračovať a v podobnom duchu s nimi budeme radi spolupracovať aj v budúcnosti.“

 
Späť
Linda Lelovská

Linda Lelovská
Tel.: +421 905 444 044
E-mail: lelovska@itb.skDenisa Krivošíková

Denisa Krivošíková
Tel.: +421 918 111 011
E-mail: krivosikova@itb.skPredajné
miesto

ITB DEVELOPMENT a.s.
Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava
E-mail: itb@itb.sk

spýtajte sa nás

Odoslaním formulára dochádza k poskytnutiu osobných údajov dotknutou osobou prevádzkovateľovi, a to v súlade s ust. § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, ktoré sú chránené a spracúvané v súlade so zásadami / pravidlami uvedenými v dokumente Ochrana osobných údajov.

Ďakujeme za Váš záujem, čoskoro Vás budeme kontaktovať.

Vyplňte formulár a my vás budeme kontaktovať

Poslať porovnanie bytov emailom