Novinky

Slovenská firma KONTI je hlavným dodávateľom stavby v projekte MAMAPAPA

Slovenská firma KONTI je hlavným dodávateľom stavby v projekte MAMAPAPA

Bratislava, 8. novembra 2016 – Jedinečný projekt bývania pre mladé rodiny MAMAPAPA v bratislavskej Dúbravke už pozná meno svojho hlavného dodávateľa. Developer projektu, ITB Development a.s., podpísal 7. novembra 2016 zmluvu na dodávku stavby so slovenskou spoločnosťou KONTI a.s. z Bratislavy, ktorá má široké portfólio realizácií z oblasti výstavby a rekonštrukcie rezidenčných aj komerčných budov. Hlavný dodávateľ začne s aktivitami na pozemku v najbližších dňoch, pričom nadviaže na práve ukončené infraštruktúrne stavebné práce.

Spoločnosť KONTI a.s. pôsobí na trhu od roku 2003. Za sebou má viaceré projekty z oblasti rezidenčnej výstavby, administratívnych a nákupných centier, ale tiež parkovacích domov a priemyselných objektov. Za realizáciu IPP Park Hrad získala KONTI  a.s. Cenu združenia pre rozvoj slovenskej architektúry a stavebníctva, kvalitu realizácie budovy SCHMITZ CARGOBULL –  predajný servis návesov ocenili Cenou zväzu stavebných podnikateľov Slovenska za mimoriadnu kvalitu stavebného diela dosiahnutú netradičnou technológiou.
Späť
Linda Lelovská

Linda Lelovská
Tel.: +421 905 444 044
E-mail: lelovska@itb.skDenisa Krivošíková

Denisa Krivošíková
Tel.: +421 918 111 011
E-mail: krivosikova@itb.skPredajné
miesto

ITB DEVELOPMENT a.s.
Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava
E-mail: itb@itb.sk

spýtajte sa nás

Odoslaním formulára dochádza k poskytnutiu osobných údajov dotknutou osobou prevádzkovateľovi, a to v súlade s ust. § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, ktoré sú chránené a spracúvané v súlade so zásadami / pravidlami uvedenými v dokumente Ochrana osobných údajov.

Ďakujeme za Váš záujem, čoskoro Vás budeme kontaktovať.

Vyplňte formulár a my vás budeme kontaktovať

Poslať porovnanie bytov emailom