Novinky

Vychladené na nové bývanie

Vychladené na nové bývanie

Čo poviete na relax po práci s dobrou knihou a s výhľadom na Malé Karpaty na strešnej terase s lehátkami? Príjemná predstava? V projekte MAMAPAPA sme sa rozhodli spríjemniť vám sezónnu idylku ešte viac, a to tým najpraktickejším letným darčekom – klimatizáciou v cene bytu. 

Len čo sa vám slnečný kúpeľ vonku zunuje, nemusíte sa obávať, že vás po návrate domov privíta druhá „sauna“. Ak si do konca tohto júla kúpite byt v MAMAPAPA, máte o jednu veľkú starosť menej. Klimatizáciu totiž vyriešime za vás a budete ju mať už v cene bytu, takže za ňu nezaplatíte ani cent navyše. 

Aj týmto krokom vám chceme uľahčiť výber rodinného bytu, kde idú ekonomické riešenia ruka v ruke s komfortom bývania. Poponáhľajte sa, špeciálna letná ponuka je limitovaná a projekt je takmer vypredaný. Byty MAMAPAPA sme skolaudovali na jeseň 2018, takže sťahovať sa môžete ihneď.  

Pozrite si ponuku voľných bytov.
Späť
Linda Lelovská

Linda Lelovská
Tel.: +421 905 444 044
E-mail: lelovska@itb.sk



Denisa Krivošíková

Denisa Krivošíková
Tel.: +421 918 111 011
E-mail: krivosikova@itb.sk



Predajné
miesto

ITB DEVELOPMENT a.s.
Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava
E-mail: itb@itb.sk

spýtajte sa nás

Odoslaním formulára dochádza k poskytnutiu osobných údajov dotknutou osobou prevádzkovateľovi, a to v súlade s ust. § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, ktoré sú chránené a spracúvané v súlade so zásadami / pravidlami uvedenými v dokumente Ochrana osobných údajov.

Ďakujeme za Váš záujem, čoskoro Vás budeme kontaktovať.

Vyplňte formulár a my vás budeme kontaktovať

Poslať porovnanie bytov emailom