Novinky

Vzorový byt

Vzorový byt

Pri predaji bytov v novostavbách sa často stáva, že budúci majitelia preferujú vzhľad zariadeného bytu. A pretože tomu rozumieme, pri našich projektoch sa vždy snažíme poskytnúť aspoň jeden vzorový byt, či už ide o Čerešne, Gansberg alebo Kolísky.

Najnovším prírastkom do rodiny vzorových bytov je 3-izbový byt v MamaPapa. Nachádza sa na druhom poschodí a okrem zaujímavej dispozície a dvoch lodžií ponúka aj vkusný nábytok.

Ten v tomto prípade pochádza zo švédskej IKEY, pričom sme dbali na to, aby sa jednalo o pekné, no zároveň dostupné kúsky. Celý byt sa nám vďaka tomu podarilo zariadiť za sumu 20 000 €, o ktorú je cena bytu navýšená. 

Jedna z vecí, ktoré ale z IKEY nie sú, je dizajnové svietidlo nad jedálenským stolom. Vývod na svietidlo je totiž oproti stolu vyosený, vybrali sme preto svetlo, ktoré sa dá zavesiť na potrebné miesto bez ohľadu na bod pripojenia. Pôsobí tak nerušene. Tapety nám dodala firma Horus Trade.

Ak máte záujem o prehliadku vzorového bytu, kontaktujte prosím jednu z našich predajkýň, ich kontakt nájdete v spodnej časti stránky. 

V prípade, že vám štýl zariadenia nesedí, rovnaký byt bez zariadenia je ešte stále voľný o poschodie vyššie.

https://www.mamapapa.sk/ponuka-bytov/byt/D-2-4

Späť
Linda Lelovská

Linda Lelovská
Tel.: +421 905 444 044
E-mail: lelovska@itb.skDenisa Krivošíková

Denisa Krivošíková
Tel.: +421 918 111 011
E-mail: krivosikova@itb.skPredajné
miesto

ITB DEVELOPMENT a.s.
Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava
E-mail: itb@itb.sk

spýtajte sa nás

Odoslaním formulára dochádza k poskytnutiu osobných údajov dotknutou osobou prevádzkovateľovi, a to v súlade s ust. § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, ktoré sú chránené a spracúvané v súlade so zásadami / pravidlami uvedenými v dokumente Ochrana osobných údajov.

Ďakujeme za Váš záujem, čoskoro Vás budeme kontaktovať.

Vyplňte formulár a my vás budeme kontaktovať

Poslať porovnanie bytov emailom