Novinky

Zo strešnej terasy sa môžete tešiť aj vy

Zo strešnej terasy sa môžete tešiť aj vy

Je tu leto! Pre mnohých z vás najobľúbenejšie obdobie roka, ktoré ponúka možnosti pre rôzne aktivity. Dlhé slnečné dni a teplé večery nás lákajú tráviť čas vonku v užšom, či širšom kruhu rodiny, priateľov a kolegov. Stávajú sa z nás „exteriérovejšie“ jedince a máme tendenciu užívať si život akosi intenzívnejšie. K letným radovánkam patria aj gurmánske zážitky, hoci mnohí sa snažíme držať si štíhlu líniu, niekomu sa to darí viac a niekomu menej. Konkrétne v lete zbožňujeme grilovanie na terase, záhrade alebo predzáhradke bytu.

MAMAPAPA ako pohodové rodinné bývanie ponúkne svojim obyvateľom spoločnú strešnú terasu, ktorú si budú môcť maximálne vychutnávať nielen v lete. Tá bude miestom stvoreným pre chvíle s rodinou, priateľmi, či susedmi pri grilovaní, dobrom jedle alebo drinku, spoločenských hrách, čítaní, opaľovaní, či relaxovaní s úžasným výhľadom na okolie a Kamzík.

Vychutnať si chvíle na terase v MAMAPAPA si môžete aj vy! Stačí si vybrať z ponuky bytov.
Spríjemniť vám ich určite pomôže aj náš tip na grilovanie. Tento jednoduchý recept sezóny je u nás obľúbený. Vyskúšajte:
 
Sladké zemiaky, červenú cibuľu, baklažán, cukinu, papriku a paradajky umyjeme, ošúpeme a nakrájame na kocky. Vložíme do veľkej misy, polejeme olivovým olejom, potrieme roztlačeným cesnakom, posypeme sezamom, čili, hrubozrnnou soľou a korením. Nakrájame slaninu na podobné kocky ako zeleninu. Špajdle namočíme do vody, aby nezhoreli, alebo použijeme kovové ihlice, na ktoré striedavo napichujeme pripravenú zeleninu a slaninu. Môžeme dbať na farebnosť a kreatívne striedať jednotlivé kúsky.
Dresing si pripravíme zamiešaním olivového oleja, medu, šťavy z limetky, soli a korenia.  
Späť
Linda Lelovská

Linda Lelovská
Tel.: +421 905 444 044
E-mail: lelovska@itb.sk



Denisa Krivošíková

Denisa Krivošíková
Tel.: +421 918 111 011
E-mail: krivosikova@itb.sk



Predajné
miesto

ITB DEVELOPMENT a.s.
Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava
E-mail: itb@itb.sk

spýtajte sa nás

Odoslaním formulára dochádza k poskytnutiu osobných údajov dotknutou osobou prevádzkovateľovi, a to v súlade s ust. § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, ktoré sú chránené a spracúvané v súlade so zásadami / pravidlami uvedenými v dokumente Ochrana osobných údajov.

Ďakujeme za Váš záujem, čoskoro Vás budeme kontaktovať.

Vyplňte formulár a my vás budeme kontaktovať

Poslať porovnanie bytov emailom